Tilsette

Studentsamskipnaden sin administrasjon held til på Fosshaugane Campus. Ope måndag-fredag 08.00 - 15.30

03.jpg
06.jpg
 

Regionsdirektør Sogn og Fjordane
Monica Solheimsnes
Direkte innval: 55 30 79 34
E-post: monica.solheimsnes@sib.no 

Leiar Fjordbok
Vigdis Valeberg Høyheim
Direkte innval: 55 30 79 39
E-post: 
vigdis.hoyheim@sib.no

 

SISOF-69.jpg
 

Studentrådgjevar Sogndal
Elisabeth Nesse Heggestad
Direkte innval: 55 30 79 32
E-post:
elisabeth.heggestad@sib.no

Studentrådgjevar Førde (tysdagar)
Margit Larssen
Direkte innval: 55 30 79 36
E-post: margit.larssen@sib.no

 

Bustad/drift fagansvarleg:
Studentheimen, Stedjeåsen og Førde
Atle Skarsbø
Mobil: 951 38 052
E-post: atle.skarsbo@sib.no

Bustad/drift fagansvarleg:
Elvatunet, Elvatunet 1 og Nedrehagen
Tor Loftesnes Fardal
Mobil: 900 60 252
E-post: tor.fardal@sib.no

Husøkonom Sogndal
Wenche Bakke Torvanger
Mobiltelefon: 95 70 70 64
E-post: husokonom.sogndal@sib.no


12.jpg

Vaktmeister Førde
Kåre Rune Gjelsvik
Mobil. 97 59 89 02
E-post: kare.gjelsvik@sib.no

 

Husøkonom Førde
(tysdag og onsdag)
Veronica Tansø
Mobil: 418 08 185
husokonom.forde@sib.no


08.jpg

Kjøkensjef
Hugo Wikan
Direkte innval: 55 30 79 40
E-post: hugo.wikan@sib.no

10.jpg

Restaurantsjef
Camilla Veum
Direkte innval: 55 30 79 42
E-post: camilla.veum@sib.no

Nestleiar Kantine 
Per Kristian Løberg
Direkte innval: 57 67 76 59
E-post: per.loberg@sib.no


Fungerende barnehagestyrar
Trine Ruud Sætre
Telefon: 
E-post: trine.saetre@sib.no eller sogndal.barnehage@sib.no

Bustadkonsulent
Bjarne Gjermundstad
Direkte innval: 55 30 79 30
E-post: bjarne.gjermundstad@sib.no